Przedstawiciel podatkowy i doradztwo kancelarii

Słowa kluczowe: księgowość, notariusz, prawnik, przedstawiciel podatkowy, rachunkowość, usługi prawnicze

Przedstawiciel podatkowy i doradztwo kancelarii (...) Czy zastanawiałeś się kiedyś jak skorzystać z usług przedstawiciela podatkowego? Kim jest i czym się zajmuje? Jeśli Twoja firma ma siedzibę poza Unią Europejską, a prowadzi transakcje - czynności opodatkowane VAT - z firmami z Unii Europejskiej, powinna wyznaczyć tzw. (...)

Opublikowany przez Jan Zapotoczny | 2016/07/24

Przedstawiciel podatkowy i doradztwo kancelarii

Polecany mecenas

Słowa kluczowe: kancelaria, prawnik, usługi prawnicze

Polecany mecenas (...) Poruszanie się po meandrach prawa jest sztuką, wymagającą wysokich umiejętności, dzięki którym każda sytuacja może zostać rozwiązana z korzyścią dla naszych Klientów. Kancelaria Adwokacka Piotr Waśko z Piły wyróżnia się długoletnią tradycją i doświadczeniem i opiera się na wysoko odznaczonych zasadach, w których dobro Klientów stawiane jest na pierwszym miejscu. Kancelaria posiada swoje biuro w Pile, ale obsługuje również klientów z pobliskich miast takich jak Złotów, Wałcz i inne.Oparta na zaufaniu i rzetelnościPrecyzyjna specjalizacja naszych ekspertów umożliwia perfekcyjne rozpoznanie problemu i znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania.Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw z zakresu:- prawa rodzinnego i opiekuńczego,- prawa karnego,- prawa karnego wykonawczego.Zdajemy sobie sprawę, że adwokat to osoba, którą klienci obdarzają zaufaniem i powierzają najbardziej prywatne sprawy. Gwarantujemy (...)

Opublikowany przez Maria Szyc | 2015/09/28

Polecany mecenas

Czym zajmuje się notariusz?

Słowa kluczowe: notariusz, prawo, usługi prawnicze

Czym zajmuje się notariusz? (...) Wokół zawodu notariusza urosło wiele mitów. Wielu ludziom wydaje się, że notariusze są niezwykle bogaci, a ich praca ogranicza się jedynie do podpisywania dokumentów, które wcześniej przygotowała ich sekretarka. To oczywiście nieprawda.Zawód notariusz jest bardzo wymagający i odpowiedzialny. Poza tym wymaga gruntownego wykształcenia, które nie kończy się na pięcioletnich studiach, ale wymaga jeszcze ukończenia trwającej trzy i pół roku aplikacji. Razem więc czas kształcenia notariusza trwa osiem i pół roku. Warto nadmienić, że jedyną formą wykonywania zawodu notariusza jest (...)

Opublikowany przez Maria Szyc | 2015/08/25

Czym zajmuje się notariusz?

Adwokaci z kraju świadczący usługi za granicą

Słowa kluczowe: adwokat, kancelaria, prawnik, usługi prawnicze

Adwokaci z kraju świadczący usługi za granicą (...) Dzięki Unii Europejskiej i zatarciu granic między krajami partnerskimi dla wielu osób otworzyły się również szanse, nowe możliwości i rozszerzyły się horyzonty. Jedną z takich szans stała się możliwość wykonywania swojego zawodu za granicami swojego ojczystego kraju, np. w Niemczech lub Austrii. Oczywiście, pewne regionalne regulacje wymagają pewnego dostosowania, szczególnie w zakresie niektórych pozwoleń czy uprawnień do wykonywania poszczególnych zawodów. Ma to miejsce w zawodzie prawnika, gdzie aby działać w innych krajach i mieć prawo do reprezentowania klientów należy zdać stosowne egzaminy w (...)

Opublikowany przez Maria Szyc | 2015/08/09

Adwokaci z kraju świadczący usługi za granicą

Jak wybrać kancelarię prawną?

Słowa kluczowe: kancelaria, prawnik, usługi prawnicze

Jak wybrać kancelarię prawną? (...) Pomocy prawnej może potrzebować każdy z nas w rozmaitych sytuacjach. Może jej wymagać prowadzenie działalności gospodarczej, dokonywanie różnego rodzaju inwestycji czy rozwiązywanie problemów rodzinnych. Dobry prawnik rozwieje nasze wątpliwości z różnych dziedzin prawa.Kiedyś znalezienie dobrej kancelarii było o wiele trudniejszym zadaniem. Ludzie korzystali przede wszystkim z opinii krewnych lub znajomych. Dziś, w dobie internetu, każda szanująca się kancelaria adwokacka posiada profesjonalną stronę internetową. Często znajdziemy na niej nie tylko informację o specjalizacji czy świadczonych usługach, (...)

Opublikowany przez Jan Zapotoczny | 2015/04/27

Jak wybrać kancelarię prawną?

Prawnicy, adwokaci z wrocławia

Słowa kluczowe: kancelaria, prawo, usługi prawnicze

Prawnicy, adwokaci z wrocławia (...) Praca adwokata to pomoc to oferowanie opinii prawnych, porad prawnych, opracowywanie projektów aktów prawnych, oraz występowanie przed sądami a także urzędami. Radca prawny walczy o odszkodowanie, opracowuje projekty aktów prawnych, sporządza opinie prawne, udziela porad prawnych i występuje w imieniu klienta przez urządami a także sądami. Adwokat to osoba (prawnik) która udziela porad prawnych a także prowadząca przed sądem sprawy swoich klientów. Notariusz pracuje jako jednostka zaufania publicznego oraz ma ochronę przysługującą innym państwowym urzędnikom publicznym. Przykładowe funkcje notariusza (czynności notarialne):- przyjmowanie na przechowanie dokumentów, papierów wartościowych a także pieniędzy- Sporządzanie aktów poświadczenia (...)

Opublikowany przez Grażka | 2013/03/25

Prawnicy, adwokaci z wrocławia