Publikacje

Najnowsze


Opublikowany przez Jan Zapotoczny | 2016/07/24

Przedstawiciel podatkowy i doradztwo kancelarii
Czy zastanawiałeś się kiedyś jak skorzystać z usług przedstawiciela podatkowego? Kim jest i czym się zajmuje? Jeśli Twoja firma ma siedzibę poza Unią Europejską, a prowadzi transakcje - czynności opodatkowane VAT - z firmami z Unii Europejskiej, powinna wyznaczyć tzw.

przedstawiciela podatkowego i zarejestrować się do VAT w tymże kraju. Rolą przedstawiciela podatkowego jest przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów do rejestracji VAT oraz wsparcie i pomoc w jego uzyskaniu, a później składanie deklaracji i wniosków związanych z VAT. 

Usługi doradcze
Doradztwo kancelarii prawnej z Wrocławia sprawi, że z łatwością przejdą Państwo przez skomplikowane procedury i procesy prawne.
Kancelaria służy pomocą nie tylko udzielając porad prawnych, ale również może reprezentować klientów przed sądami i organami państwowymi. 

Rachunkowość - wrocław - biura
Biura rachunkowe we Wrocławiu można znaleźć na każdym kroku, jednak wybór odpowiedniego, który będzie pasował do profilu naszej działalności nie jest łatwy. Można więc zdać się na opinie osób, korzystających już z usług biura rachunkowego. Warto też zwrócić uwagę na posiadane kwalifikacje i certyfikaty księgowych, którym powierzamy naszą firmę. Odpowiednie biuro rachunkowe powinno posiadać umiejętność reprezentowania nas przed urzędem skarbowym w razie kontroli, wykonywania niezbędnych telefonów czy przesyłania korespondencji. Zwróćmy również uwagę czy dane biuro rachunkowe posiada wykupione ubezpieczenie i czy terminowo realizuje powierzone mu zadania. Niektóre biura oferują również bezpłatne porady prawne.

Fotografie:


usługi prawnicze
notariusz
prawnik
rachunkowość
księgowość
przedstawiciel podatkowy