Publikacje

Najnowsze


Opublikowany przez Maria Szyc | 2015/09/28

Polecany mecenas
Poruszanie się po meandrach prawa jest sztuką, wymagającą wysokich umiejętności, dzięki którym każda sytuacja może zostać rozwiązana z korzyścią dla naszych Klientów.

Kancelaria Adwokacka Piotr Waśko z Piły wyróżnia się długoletnią tradycją i doświadczeniem i opiera się na wysoko odznaczonych zasadach, w których dobro Klientów stawiane jest na pierwszym miejscu. Kancelaria posiada swoje biuro w Pile, ale obsługuje również klientów z pobliskich miast takich jak Złotów, Wałcz i inne.

Oparta na zaufaniu i rzetelności
Precyzyjna specjalizacja naszych ekspertów umożliwia perfekcyjne rozpoznanie problemu i znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania.

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw z zakresu:
- prawa rodzinnego i opiekuńczego,
- prawa karnego,
- prawa karnego wykonawczego.
Zdajemy sobie sprawę, że adwokat to osoba, którą klienci obdarzają zaufaniem i powierzają najbardziej prywatne sprawy. Gwarantujemy rzetelną oraz fachową pomoc we wszystkich dziedzinach prawa, a także najwyższą jakość świadczonych usług. Poprzez dogłębne zdefiniowanie sprawy nasz adwokat w Złotowie oraz adwokat w Wałczu znajdują rozwiązania, które niejednokrotnie mogą wydawać się odważnymi i niestandardowymi, a w rezultacie skutecznymi.

Przy obopólnej współpracy
Nasze doradztwo prawne to pełna paleta możliwości i usług, a także wsparcie w trudnych sytuacjach wiążących się czy to z materii spraw rodzinnych, czy też spraw karnych. Przed przystąpieniem do prac wskazany prawnik szczegółowo analizuje całą sytuację i wskazuje właściwą ścieżkę postępowania. Wszystkie działania podejmowane są z pełnym zaangażowaniem i współpracą z Klientami, co pozwala na uzyskanie przejrzystości i spokój podczas całego postępowania.

Wszędzie znajdziemy rozwiązanie
Renomowana kancelaria prawna obsługuje Klientów zarówno w mieście głównej lokalizacji, a także w miejscowościach ościennych. Zdajemy sobie sprawę, że wiele spraw wymaga natychmiastowej reakcji, dlatego jesteśmy dyspozycyjni, a także pokonujemy granice, które wydają się barierą. Wiemy, że adwokat jest kluczem do rozwiązania trudnych sytuacji. Działamy w przesłaniu, że nasza profesja to misja, w której nie ma miejsca na niedopatrzenia. Każda sprawa jest tak samo istotna, nie dzielimy ich na bardziej ważne i błahe. Podejmując się reprezentowania naszych Klientów mówimy jednym głosem, który ma za zadanie uzyskanie pomyślnego zakończenia. Każdy współpracujący z nami prawnik to specjalista w swojej dziedzinie, uznany na rynku i odnoszący sukcesy.

Jeśli szukasz wyjścia z problemu prawnego, nasz radca prawny stanie się Twoim orężem, z którym zwyciężysz. Fachowe spojrzenie na zaistniałą sytuację jest początkiem drogi, która będzie o wiele prostsza, pozbawiona pułapek i kolejnych nieprzyjemności.


  • Kancelaria Adwokacka Piotr Waśko
    Adwokat w Pile, Złotowie i Wałczu
    al. Powstańców Wielkopolskich 1B/3
    64-920 Piła

    http://kancelaria-wasko.pl

Fotografie:


usługi prawnicze
kancelaria
prawnik