Publikacje

Najnowsze


Opublikowany przez Jan Zapotoczny | 2015/04/27

Jak wybrać kancelarię prawną?
Pomocy prawnej może potrzebować każdy z nas w rozmaitych sytuacjach.

Może jej wymagać prowadzenie działalności gospodarczej, dokonywanie różnego rodzaju inwestycji czy rozwiązywanie problemów rodzinnych. Dobry prawnik rozwieje nasze wątpliwości z różnych dziedzin prawa.

Kiedyś znalezienie dobrej kancelarii było o wiele trudniejszym zadaniem. Ludzie korzystali przede wszystkim z opinii krewnych lub znajomych. Dziś, w dobie internetu, każda szanująca się kancelaria adwokacka posiada profesjonalną stronę internetową. Często znajdziemy na niej nie tylko informację o specjalizacji czy świadczonych usługach, ale również opisy przykładowych spraw prowadzonych przez kancelarię.

Nie da się ukryć, że profesjonalne usługi prawnicze nie należą do najtańszych. W parze z ich ceną powinna iść jednak ogromna wiedza, rozeznanie w gąszczu skomplikowanych przepisów prawnych oraz uczciwość wobec klientów. Prawnicy należą do grona osób wykonujących zawody zaufania publicznego. Fakt ten, nakłada na nich szczególny rodzaj odpowiedzialności oraz obowiązek postępowania zgodnego z kodeksem etyki zawodowej. Oczywiście, tak jak w każdym zawodzie, również wśród prawników znajdują się tak zwane czarne owce. Możemy to jednak obecnie dosyć łatwo zweryfikować.

Opinie na temat poszczególnych prawników znajdziemy bez większego problemu w sieci. Negatywne oceny będą szczególnie wyeksponowane. Skrzywdzeni przez prawnika lub niezadowoleni z usług kancelarii adwokackiej klienci bardzo często dzielą się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami internetu.

Dobra wrocławska kancelaria prawna powinna się charakteryzować indywidualnym podejściem do każdego klienta. Każda sprawa, nawet z pozoru błaha, wymaga zaangażowania. Klient kancelarii adwokackiej powinien odczuć, że w danym momencie jego interesy pozostają na pierwszym miejscu.


 • Kancelaria Radców Prawnych
  Sylwia Wiązowska Grehl
  ul. Wita Stwosza 19/20 lok. 1
  50-148 Wrocław
  tel. 71 725 39 30
  kom. 608 554 632
  fax. 71 715 64 67
  biuro@kancelariaswg.pl

  ul. Stanisława Kierbedzia 4
  00-728 Warszawa
  tel. 22 240 01 55
  kom. 507 175 566
  fax. 22 213 93 06
  biuro@kancelariaswg.pl

  http://www.kancelariaswg.pl

Fotografie:


usługi prawnicze
kancelaria
prawnik